Новини

Новини Digital Integration Security

Skydio X2D: неперевершена автономність у поєднанні з продуктивністю військового класу

Система X2D є надійним рішенням, що відповідає вимогам NDAA, розробленим і виробленим у США, та створеним з урахуванням вимог програми рекордної розвідки малої дальності (SRR) армії США, що робить її оптимальним рішенням для військових та оборонних відомств для виконання завдань розвідки, пошуку та порятунку, а також патрулювання

Вбудована в кожний X2D система Skydio Autonomy™ забезпечує максимально простий та безпечний політ, дозволяючи солдату зосередитись на виконанні поставленого завдання, а не на складностях керування безпілотником. 

  • 3D-картографування в реальному часі: Дрон використовує шість 4K навігаційні камери з кутом огляду 200 градусів для досягнення сприйняття глибини та підтримки 3D-карти навколишнього середовища в режимі реального часу. 
  • Розпізнавання об’єктів та сцен: 9 мереж глибокого навчання дозволяють дрону розпізнавати об’єкти та передбачати, як вони зберігатимуться у навколишньому середовищі. 
  • Планування руху: Дрон прокладає безпечний шлях через навколишнє середовище, щоб виконати команди пілота або досягти заздалегідь запланованих місць. 
  • Уникнення перешкод на 360°: Дрон використовує навігаційні камери та 3D-карти в реальному часі для виявлення статичних перешкод та прокладає інтелектуальні траєкторії їхнього обходу.

ACME Portable (USA) є провідним виробником високопродуктивних, міцних портативних робочих станцій. Вони забезпечують потреби американських військових і головних підрядників у надійних портативних комп’ютерних і дисплейних рішеннях по стандарту MIL-STD.

ACME Portable (USA) включає в себе робочі станції, серверне обладнання та мережеве обладнання. 

Джерело: https://www.skydio.com/